7/24 İzleme Yazılımı

Alanında deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile tüm bulut hizmetlerinizde yanınızdayız.

7/24 İzleme Yazılımı bir kurumun BT altyapısında bulunması gereken çok önemli bir bileşendir. BT sistemlerini ve ağlarını izlemek, yönetmek ve bakımını yapmak için merkezi bir nokta olarak hizmet veren bu yazılım sayesinde, ekipler ağ performansını, güvenliğini ve sorunların giderilmesini denetleyerek sorunsuz operasyon sağlarlar.


7/24 izleme yazılımını kullanan kurumlar, sistemlerinin çalışma süresini artırır ve teknik sorunlar nedeniyle kesinti yaşanmasını önler. Potansiyel sorunları proaktif olarak ele almak için geliştirilmiş araç ve metodolojilerden yararlanarak iş sürekliliği ve verimliliğine katkıda bulunan bu yazılım sayesinde işletmeler, kritik sistemlerini çalışır durumda tutarak, kesintileri en aza indirir.

Cloud4Next’in sanal sunucu yedekleme hizmetleri, işletmelerin bir felaket veya sistem arızası durumunda verileri kolayca kurtarmasını sağlayarak iş sürekliliğini garanti eder. Sanal sunucu yedeklemelerini Cloud4Next’e emanet eden işletmeler, verilerinin korunduğunu ve kolayca kurtarılabilir olduğunu bilerek gönül rahatlığı yaşayabilir, olası kesintileri azaltabilir ve üretkenliği en üst düzeye çıkarabilir.

Bulut ihtiyaçlarınız için hemen teklif alın

Dilediğiniz zaman bize ulaşıp görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
Neden Cloud4Next?
Toplantı Talebi Oluştur