Veritabanı Yönetimi

Alanında deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile tüm bulut hizmetlerinizde yanınızdayız.

Cloud4Next, işletmelerin veri depolama süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için profesyonel ve verimli veritabanı yönetimi hizmetleri sunar. Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple Cloud4Next, performans izleme, optimizasyon ve sorun giderme dahil olmak üzere kapsamlı veritabanı yönetimi çözümleri sunar. Düzenli yedeklemeler, güncellemeler ve güvenlik önlemleri uygulayarak veritabanlarının güvenliğini ve bütünlüğünü sağlıyoruz. İşletmeler, veritabanı yönetimlerini Cloud4Next’e emanet ederek veri erişilebilirliklerini iyileştirebilir, sistem performansını artırabilir ve ihtiyaç duyulduğunda verilerin kullanılabilir olmasını sağlayabilir.

Cloud4Next, MSSQL, MySQL, Oracle, PostgreSQL gibi çeşitli veritabanı platformlarını yönetme konusundaki uzmanlığıyla, işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırmasına ve daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olan güvenilir ve ölçeklenebilir çözümler sunar.

Masaüstü yedeklemelerini Cloud4Next’e emanet eden işletmeler, verilerinin güvenli bir şekilde yedeklendiğini ve kolayca kurtarılabilir olduğunu bilerek gönül rahatlığı yaşayabilir, üretkenliği en üst düzeye çıkarabilir ve kesintileri en aza indirebilir.

Uzak lokasyon yedeklemelerini Cloud4Next’e emanet eden işletmeler, verilerinin güvende, kurtarılabilir ve gerektiğinde erişilebilir olduğunu bilmenin huzuru ile çalışırlar.

Sanal sunucu iş sürekliliği için Cloud4Next ile çalışan işletmeler, bir felaket veya sunucu arızası durumunda bile kritik uygulamalarının ve verilerinin erişilebilir kalacağını bilerek gönül rahatlığı duyabilirler. Cloud4Next’in güvenilir ve verimli iş sürekliliği çözümleri ile işletmeler üretkenliği koruyabilir ve potansiyel finansal ve itibar etkilerini azaltabilir.

Bulut ihtiyaçlarınız için hemen teklif alın

Dilediğiniz zaman bize ulaşıp görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
Neden Cloud4Next?
Toplantı Talebi Oluştur