Hakkımızda

Cloud4Next, kurumsal firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm bulut altyapı ve servislerine, kendi bulut altyapısı ve global bulut servis sağlayıcılarının sunduğu servis ve çözümlerle cevap veren lokal bulut hizmetleri sağlayıcısıdır.

ITserv Technology bünyesinde uzun yıllardır geliştirdiğimiz uzmanlığımız ve müşteri deneyimlerimizle, Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’da bir çok veri merkezi, operatör altyapıları ve bulut servis sağlayıcısı altyapı kurulumlarında ve işletimlerinde görev aldık. Alanında uzman sertifikalı 30’dan fazla sistem mühendisi ve danışman çalışanımızla, başta Türkiye olmak üzere bir çok ülkede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çoklu Bulut altyapısı çözümleri kapsamında hizmet veren Cloud4Next, müşterilerinin sistemlerinin 7/24 çalışabilmesi ve verilerinin sürekliliğini sağlayabilmek için, bulut alt yapısı ve platform geçişleri, veri güvenliği ve yönetilen hizmetler gibi bir çok alanda çözüm ve servisler sunmaktadır.

Cloud4Next bulut altyapısı ve servisleri kapsamında, kendi alanında öncü uluslararası üreticiler ile iş ortaklığına sahiptir.

Türkiye’nin stratejik iki ayrı bölgesinde yer alan iki adet veri merkezinde verilerinizin güvenli bir bulut ortamında saklanmasını, yedeklenmesini ve erişim sürekliliğini sağlayarak, küresel bir vizyonla işletmenizin dijital yolcuğunda potansiyellerinizi öne çıkaran katma değerli bulut teknolojileri sunuyoruz.

Misyonumuz:

  • İşletmelerin dijital dönüşümlerinde bulut teknolojilerini en verimli şekilde kullanarak, global rekabette avantajlı kılacak güvenilir bir rehber olmak.
  • Teknoloji ihracatı yaparak, ülkemize döviz geliri getirmek.
  • Gençlerimize istihdam sağlayarak, bulut teknolojilerinde yetkinlik kazandırarak global çapta projeler yapacak seviyeye gelmelerine destek olmak.

Vizyonumuz:

  • Bulut teknolojilerinde Türkiye’nin en büyük teknoloji ihracatçısı konumuna gelerek, global bir servis sağlayıcı olarak, gençlerin en çok çalışmak istediği bulut şirketi olmak.

Değerlerimiz:

  • Müşteriyi Gerçekten Anlamak : Müşterilerimizi iyi dinleyip, anlarız ve her koşulda dürüstlükle ve samimiyet ile en uygun çözümleri sunarız.
  • Sürekli Gelişim : Son teknolojik gelişmeleri en sıkı şekilde takip ederiz, bunları işlerimize uyarlayarak, organizasyonel gelişimimizi sürekli kılarız.
  • Aciliyet ve Sorumluluk Duygusu : Süreçlerde, taleplerde, problemlerde maksimum hızda aksiyon alırız. Verdiğimiz hizmetin kalitesini hesap verilebilirlik perspektifiyle gözetiriz.
  • Çalışkanlık ve Yüksek Performans : Bireysel üretkenliği ve organizasyon verimliliğini en yüksek seviyede gerçekleştirmeyi hedefleriz.

Lokal ve global bulut servisleri ile tüm kurumsal firmalara hizmet veriyoruz

İş Ortaklarımız

Cloud4Next ile yerel bulut, hibrit bulut ve çoklu bulut ile ilgili ürün ve servislere kolayca ulaşın, hızlıca kullanmaya başlayın.

zertocloudlogo
alibaba

Referanslarımız

Basında Biz

Cloud4Next ‘bulut’ teknolojileri ihraç edip gelirini artırmayı hedefliyor

Türkiye’nin önemli sistem entegrasyonu ve yerli yazılım şirketlerinden ITGroup’un bulut teknolojileri markası ITCloud, Cloud4Next ismiyle yeniden markalaşarak, bulut teknolojilerinde dünya çapında bir ihracatçı olma vizyonuyla yola çıktı.

Bulut teknolojisiyle firmalar güçleniyor

Şirketlerin geleneksel altyapılarını, buluta taşıyıp yurtdışıyla rekabet edebilecek düzeye getiren Cloud4Next, yerli şirketleri güçlendiriyor.